fbpx
Sport

Comarch Cracovia znów na tarczy. 3:2 dla JKH GKS Jastrzębie

W drugim meczu finałowym rozgrywanym w Jastrzębiu hokeiści Cracovii przegrali 3:2. Stan rywalizacji to 2:0 a dwa kolejne spotkania odbędą się w Krakowie.

O wiele lepiej wyglądała drużyna Pasów w drugim meczu o mistrzostwo Polski. Zawodnicy trenera Rudolfa Rochacka poprawili skuteczność, jedna k to nie wystarczyło aby pokonać rozpędzone Jastrzębie. Strzelanie rozpoczęła Cracovia, bramkę w trzeciej minucie drugiej tercji zdobył Yevgeni Solovyov. Na odpowiedź gospodarzy nie czekaliśmy długo, w szóstej minucie wyrównał Dominik Paś a na prowadzenie przed końcem tercji zapewnił Jastrzębiu Radosław Nalewajka. W ostatniej części spotkania wynik poprawił Roman Rac. Cracovii udało się zdobyć bramkę na 3:2 której autorem był David Goodwin.

Kolejne finałowe starcie 30 marca w Krakowie.