fbpx
Sport

Nieudany początek finałowych zmagań w wykonaniu Pasów

W pierwszym meczu finału Polskiej Hokej Ligi drużyna Comarch Cracovii uległa Jastrzębiu na wyjeździe 3:0.

Trener Rudolf Rohacek uznaje początek zmagań o mistrzowski tytuł jako wypadek przy pracy. Pierwsza tercja zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero w drugiej części spotkania do bramki Cracovii trafili Kasperlik i Rac. Cracovia przez większość meczu była bezradna w ataku. W 60 minucie Pasy ,,dobił’’ Maciej Urbanowicz, który w latach 2015 – 2018 reprezentował barwy Cracovii. Drużyna i sztab trenerski nie mogą długo rozpamiętywać pierwszego starcia ponieważ mecz nr. 2 już w sobotę o godzinie 18:30 ponownie w Jastrzębiu.

Na lodowisku przy ulicy Siedleckiego mecze finałowe zostaną rozegrane 30 i 31 marca.