fbpx
Małopolska

„Daj się ugościć w Małopolsce! – Misja zima” – Małopolska i RMF FM zapraszają!

Fot. materiały prasowe

Małopolska otwiera swoje gościnne ramiona dla wszystkich poszukiwaczy zimowych przygód. Tym razem pod hasłem „Daj się ugościć w Małopolsce! Misja Zima”. W ramach akcji słuchacze radia RMF FM mogą wygrać atrakcyjny pobyt w Zakopanem lub Krynicy-Zdrój z wyjątkowym przejazdem skibusem akcji „Daj się ugościć w Małopolsce! Misja zima”! Organizatorzy zapraszają również do zimowych miasteczek na Polanie Szymoszkowej i Słotwinach Arena. Dajcie się ugościć w zimowej Małopolsce!

Małopolskie skibusy z gwiazdami RMF FM: Gościnność na każdym kilometrze

Szczęśliwych laureatów konkursu, do którego można przystąpić na stronie zaprosimy na pokład specjalnych skibusów, które zawiozą ich prosto do zimowej MałopolSKI! Wystarczy odpowiedzieć w jak najbardziej kreatywny sposób na pytanie konkursowe, a autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną wyłonieni na antenie radia RMF FM. Nagrodą jest trzydniowy pobyt w Małopolsce. Zwycięzcy  poza przejazdem otrzymują nocleg, wyżywienie, upominek od Małopolski i oczywiście, cały szereg atrakcji, które przygotowaliśmy. Spytacie, co na Was czeka? Wszystko co najlepsze! W oba weekendy trzy skibusy „Daj się ugościć w Małopolsce! Misja zima” ruszą z sześciu miast prosto do Zakopanego i Krynicy-Zdrój. W trakcie trasy oraz na przystankach pasażerowie poszczególnych skibusów będą rywalizować między sobą w specjalnie przygotowanych zadaniach dotyczących Małopolski. Będzie na pewno emocjonująco, bo przygotowali je specjaliści znani z programu telewizyjnego Azja Express. Dziennikarze oraz gwiazdy RMF FM będą relacjonować całą przygodę na antenie radia i w social mediach. Ale to nie wszystko, bo rywalizacja na trasie będzie tylko preludium do wielu późniejszych atrakcji w Zakopanem i Krynicy-Zdrój!

Daj się ugościć w Krynicy-Zdrój! 

Skibusy ze Świętokrzyskiego i Małopolski startują 17 lutego. Zabiorą słuchaczy z Oświęcimia, Ostrowca Świętokrzyskiego i Kielc prosto do perły uzdrowisk – Krynicy-Zdrój, do Panoramy Resort & Spa. Szusowanie na nartach,  spacery po krynickim deptaku, lub relaks w basenie – wybór należy do Was. Na uczestników akcji, jak i każdego kto będzie chciał do nas dołączyć będzie czekać zimowe miasteczko Małopolski i RMF FM. Przez cały weekend będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat atrakcji Małopolski i Krynicy-Zdrój, rozgrzać się gorącą czekoladą i solidną rozgrzewką, pobawić do przebojów radia RMF FM, oraz wziąć udział w zabawach i konkursach. W niedzielę przewidziane są także prelekcje i warsztaty o bezpieczeństwie w górach z GOPR i live cooking z regionalnych produktów z Jurkiem Sobieniakiem. Nie moglibyśmy zapomnieć, że na stoku będą z nami także gwiazdy: Dominik Dudek i Michał Szczygieł. Jesteśmy dla Was w godzinach 10:00-16:00 zarówno w sobotę, jak i niedzielę. Zapraszamy!

Misja zima – zapraszamy do odkrywania MałopolSKI!

O gościnnej Małopolsce usłyszycie nie tylko w skibusach i na stokach, ale także na antenie i stronie radia RMF FM. Małopolska to nie tylko malownicze krajobrazy i zimowe atrakcje. To przede wszystkim miejsce, gdzie gościnność nie jest tylko słowem, tylko stylem życia! „Daj się ugościć w Małopolsce! Misja Zima” to zaproszenie do doświadczenia zimowej Małopolski. Nie tylko zapewniamy Wam skibusową przejażdżkę, ale również pełen wachlarz zimowych atrakcji: od rywalizacji w zabawnych konkursach, przez live cooking z największymi kulinarnymi gwiazdami, aż po wyjątkowy weekend dla całych rodzin. Gotowi do wyruszenia w trasę skibusami akcji „Daj się Ugościć w Małopolsce! Misja Zima”? Razem z nami odkryjecie zimowy urok Małopolski!

Więcej o zimowej Małopolsce i ofercie turystycznej regionu przeczytacie na visitmalopolska.pl. Polecamy również uwadze internetowy magazyn „Małopolska Aktywnie Zimą”, który inspiruje do odkrywania zakątków zimowej Małopolski.

Projekt powstał we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną i jest finansowany ze środków Województwa Małopolskiego.

 

/informacja prasowa/