fbpx
Dzieje się! Kraków Małopolska

Głosuj na Małopolskie atrakcje w plebiscycie TopAtrakcje.pl 2024

Top Atrakcje 2024 to już 13. edycja plebiscytu, w którym wspólnie możemy wybrać najlepsze atrakcje w Polsce, czyli turystyczne hity tego lata! Wyniki rankingu polskich top atrakcji stają się wspaniałym pomysłem na letnie wyjazdy bliższe i dalsze. W eliminacjach pojawiło się blisko 100 miejsc, a wśród nich zarówno popularne atrakcje chętnie odwiedzane przez turystów, jak i takie, które czekają na swe odkrycie. Każda warta jest uwagi!

Małopolska Organizacja Turystyczna zachęca do wzięcia udziału i oddanie głosu na ulubione miejsca w Małopolsce, które zasługują na uznanie i promocję.

Głosowanie jest proste i zajmuje tylko chwilę. Aby oddać swój głos na małopolskie atrakcje, odwiedź stronę TopAtrakcje.pl i wybierz swoje ulubione miejsca. Głosować można codziennie do 30 czerwca 2024 roku. Twoje głosy pomogą wypromować Małopolskę jako region pełen wyjątkowych miejsc wartych odwiedzenia. Wyróżnienie w plebiscycie TopAtrakcje.pl to nie tylko prestiż, ale również szansa na zwiększenie liczby turystów, co przekłada się na rozwój lokalnej gospodarki i wspieranie naszych małych biznesów turystycznych.

Każdy głos się liczy! Podziel się informacją o plebiscycie ze znajomymi i rodziną. Wspólnie możemy sprawić, że Małopolska znajdzie się w czołówce najpiękniejszych i najciekawszych miejsc w Polsce.

/Materiał MOT/