fbpx
Małopolska

Głosuj na Reprezentantów Małopolski w VII Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów i Blogerów!

Rozpoczęło się internetowe głosowanie w VII Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów i Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Reprezentantami Małopolski są Karolina i Filip, znani jako „Pora na Wycieczkę”.

Karolina i Filip od trzech lat dzielą się swoją pasją do odkrywania świata w swoich mediach społecznościowych i wyciskają z każdego weekendu tyle, ile się da, inspirując swoich obserwatorów do aktywnego spędzania czasu. Choć uwielbiają całą Polskę, to właśnie Małopolska jest im szczególnie bliska. Mieszkają w Beskidzie Wyspowym, gdzie zostawili swoje serce.

Karolina i Filip napisali również przewodnik „Pora na wycieczkę. 108 najpiękniejszych punktów widokowych w Małopolsce”, w którym dzielą się swoją wiedzą o regionie, który ciągle ich zaskakuje.

Jak Głosować?

Swój głos można oddawać codziennie do 9 czerwca do godziny 20:00 na stronie: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/glosowanie/?blog-id=6
Aby głos był ważny, należy go potwierdzić, klikając w link wysłany w mailu.

Konkursowe Filmy

Oprócz głosów oddanych na stronie internetowej, jury zwraca uwagę na zasięg i reakcje na konkursowe filmy. Karolina i Filip opublikowali dwa filmy, które czekają na jak największą ilość wyświetleń, komentarzy oraz polubień:

Film o folklorze, tradycjach i gorczańskiej przyrodzie we współpracy z Zagórzańskimi Dziedzinami:

Film przedstawiający 15 nieoczywistych miejsc do odwiedzenia w Małopolsce, z udziałem miejsc takich jak Zagórzańskie Dziedziny, Gorczański Park Narodowy, Gmina Ochotnica Dolna, EnoTarnowskie, Tarnow Travel, Jaskinia Nietoperzowa, Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce, Olkusz Srebrne Miasto, Winnica Janowice, Winnica Dąbrówka.

Śledź Naszych Reprezentantów

Bądź na bieżąco z ich przygodami:

Karolina i Filip dali z siebie wszystko, tworząc wartościowe materiały o Małopolsce. Teraz czas na nas! Wspierajmy naszych reprezentantów, bo ich wygrana będzie naszą wspólną wygraną. Niech Małopolska wygra VII Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów!

/materiał MOT/