fbpx
Dzieje się! Małopolska

Inspirujesz innych do podróży? Weź udział w wyjątkowych mistrzostwach

Fot. Polska Organizacja Turystyczna

Masz pasję do podróży i odkrywania ukrytych skarbów Polski? Prowadzisz vloga lub bloga? Weź udział w konkursie i podziel się z innymi swoimi niezapomnianymi historiami. Zgłoszenia do udziału w 7. edycji Turystycznych Mistrzostw Vlogerów i Blogerów można przesyłać tylko do najbliższego piątku, 19 kwietnia.

 Co?

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów to wyjątkowa inicjatywa Polskiej Organizacji Turystycznej. Jest to okazja do pokazania swoich ulubionych miejsc, nieodkrytych perł i najciekawszych historii z podróży po Polsce. Jednocześnie ważnym aspektem działań uczestników konkursu jest wdrażanie idei zrównoważonego rozwoju poprzez angażowanie swoich czytelników i widzów do stosowania zasad zdrowego trybu życia i ograniczania negatywnego wpływu na środowisko.

Jak?

Zgłoś chęć udziału w zawodach na stronie internetowej mistrzostwablogerow.polska.travel i odpowiedz na pytanie otwarte: „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać uczestnikiem Mistrzostw Vlogerów i Blogerów?”. Masz na to czas do piątku, 19 kwietnia, do godz. 23.59.59. Warunkiem udziału jest posiadanie minimum 3 tys. osób obserwujących na dwóch kanałach społecznościowych (do wyboru: Facebook, Instagram i YouTube).

W etapie drugim, Polska Organizacja Turystyczna przypisze każdemu z szesnastu zakwalifikowanych influencerów województwo, które ten będzie reprezentować w ramach Mistrzostw. To moment, w którym uczestnicy wyruszą w Polskę, aby realizować i publikować swoje konkursowe materiały.

Dlaczego?

Każdy z szesnastu wybranych uczestników otrzyma wynagrodzenie w wysokości 5 000 zł, ponadto w tegorocznej edycji mistrzostw organizatorzy zaplanowali zadanie dodatkowe, w którym uczestnicy będą mogli zdobyć 5 000 zł (w każdej kategorii). Dla laureatów konkursu organizator przewidział następujące nagrody pieniężne: 15 000 zł (I miejsce), 8 000 zł (II miejsce) oraz 5 000 zł (III miejsce).

Poprzednie edycje pokazały, że Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów to nie tylko okazja do prezentacji talentu i kreatywności twórców, ale także do promocji nieodkrytych i czasem zapomnianych zakątków Polski oraz inspiracji dla podróżujących. Jednocześnie blogerzy poprzez własne, unikalne perspektywy pokazali, że nie tylko miejsca są dla nich ważne, ale również historie i ludzie, którzy za nimi stoją.

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie internetowej mistrzostwablogerow.polska.travel .

Fot. Polska Organizacja Turystyczna

/materiał MOT/