fbpx
Kraków

Kawiarnia na Zakrzówku już działa! W środku brakuje jedynie klientów, jeszcze…

Fot. ZZM Kraków

Kawiarnia na Zakrzówku już działa i czeka na pierwszych klientów, którzy na miejscu będą mogli napić się kawy, herbaty i czegoś zimnego czy zjeść lody. Do wyboru są również kanapki i ciasta.

Zakrzówek niestety jeszcze nie wypełnił się osobami chętnymi do wypoczynku, ale powodem jest głównie pogoda. Niewykluczone jednak, że już na majówkę, kawiarnia będzie mogła cieszyć się z pierwszych klientów, którzy nad kąpieliskiem będą szukali wypoczynku i czerpali z promieni słonecznych.

Pierwszy przetarg na wynajem powierzchni pod kawiarnię, ogłoszony przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie nie powiódł się, bo nie było chętnych. W drugim zwiększono jednak przestrzeń przeznaczoną pod wynajem i ostatecznie udało się znaleźć najemcę, który szybko zaaranżował wnętrze i uruchomił kawiarnię.

W menu lokalu znajdują się różnego rodzaju kawy, herbaty, napoje dla dzieci oraz napoje zimne, które pewnie największą popularnością będą cieszyły się w gorące, letnie dni. Poza tym można tu znaleźć również lody, kanapki, ciasta czy desery- słowem wszystko, co w kawiarni być powinno. Do dyspozycji gości są również stoliki z widokiem na kąpielisko. Lokal jest wyposażony również w toaletę.