fbpx
Kraków

Największa linia na świecie szuka pracowników… w Krakowie!

Największe linie lotnicze na świecie będą poszukiwały nowych pracowników w Krakowie! Już w najbliższą sobotę 19 listopada Emirates przeprowadzi rekrutację wśród krakowian zainteresowanych pracą dla linii lotniczych.

Spotkanie organizowane przez Emirates – największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie odbędzie się w Hotelu Sheraton Grand (ul. Powiśle 7) i rozpocznie się o godzinie 9:00. Na udział w procesie rekrutacji warto zarezerwować cały dzień.

Linie lotnicze poszukują osób, które z pasją będą pracować na pokładach Emirates, oferując spersonalizowaną gościnność i zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Osoby zainteresowane procesem rekrutacji powinny dysponować CV w języku angielskim i aktualnym zdjęciem. Przed spotkaniem warto również wejść na stronę emiratesgroupcareers.com, aby dowiedzieć się więcej o procesie selekcji kandydatów oraz aby wypełnić formularz rejestracyjny.

Emirates oferują kandydatom wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego, doskonałe zaplecze szkoleniowe i szeroką gamę programów rozwojowych. Cała załoga Emirates na co dzień mieszka w Dubaju i korzysta z atrakcyjnego pakietu zatrudnienia, który obejmuje między innymi wynagrodzenie wolne od podatku, bezpłatne zakwaterowanie zapewniane przez firmę, a także doskonałą opiekę medyczną. 

Samoloty Emirates latają do Warszawy od 9 lat i obecnie oferują codzienne loty do Dubaju.