fbpx
Kraków

Urząd Miasta Krakowa szuka pracowników!

fot. Gnesener1900, CC BY-SA via Wikimedia Commons

Urząd Miasta Krakowa poszukuje pracowników! Magistrat potrzebuje pomocy przy obsłudze stanowisk nadawania numeru PESEL. Chętni będą pracowali od poniedziałku do soboty na dwie zmiany. Wynagrodzenie miesięczne to 2800 złotych brutto oraz gwarantowane premie. 

Od kilku tygodni w Krakowie tworzą się ogromne kolejki do punktów obsługi uchodźców, gdzie mogą uzyskać informacje dotyczące pomocy socjalnej oraz uzyskać numer PESEL. Nowi pracownicy będą mogli liczyć na wynagrodzenie na poziomie 2800 złotych brutto + premia do 70 proc. wysokości wynagrodzenia zasadniczego. Dodatkowo pracownicy otrzymają dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5 do 20 proc. w zależności od dotychczasowego stażu pracy. 

Praca będzie się odbywała od poniedziałku do soboty w systemie dwuzmianowym od godz. 8.00 do 16.00 lub 12.00 do 20.00. By starać się o zatrudnienie, trzeba posiadać obywatelstwo polskie. Aplikować można za pośrednictwem adresu mailowego: małgorzata.baba@um.krakow.pl, a szczegółowe informacje można uzyskać również telefonicznie pod numerem 12 616 14 67.