fbpx
Kraków Okolice Sport

W nowy sezon narciarsko-snowboardowy ze „Ślizgiem” TVP3 Kraków!

fot. Magazyn Ślizg

To będzie kolejny sezon narciarsko-snowboardowy z programem „Ślizg”, emitowanym na antenie TVP3 Kraków i tworzonym we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. W każdy czwartek o godz. 17.05 narciarze i snowboardziści będą mogli zapoznać się z aktualnymi warunkami na stokach i wybrać się w podróż po małopolskich stacjach narciarskich.

To już kolejny sezon, gdy góral z dziada pradziada- Bartek Koszarek-Benkowy będzie podsuwał widzom pomysły na spędzenie zimy w Małopolsce. Program emitowany na antenie TVP3 Kraków oraz w mediach społecznościowych Małopolskiej Organizacji Turystycznej to nie tylko informacja o aktualnych warunkach na trasach, ale również testy sprzętu narciarskiego, podpowiedź, którą stację dobrać do swoich potrzeb, jak bezpiecznie zachowywać się na stoku, ale to też przewodnik po innych dyscyplinach zimowych, jak skitury, biathlon czy narciarstwo biegowe.

W programie znajdzie się również miejsce dla osób, które poszukują zimowej turystyki pieszej i chcieliby nieco lepiej poznać małopolskie szlaki. Autorzy magazynu poświęcają też sporo czasu innym atrakcjom takim jak termy, muzea czy zabytki, które będąc w Małopolsce, koniecznie trzeba zobaczyć. Dzięki „Ślizgowi” turyści i mieszkańcy poznają również bogatą kulturę regionu i turystykę kulinarną, która w naszym regionie może pochwalić się ogromną różnorodnością i niepowtarzalnym smakiem.

„Ślizg”, to program adresowany nie tylko do narciarzy i snowboardzistów, ale też wszystkich, którzy wykorzystują zimę do zwiedzania i poznawania małopolski na nowo. Wszystkie odcinki premierowo można oglądać w każdy czwartek o godz. 17.05 na antenie TVP3 Kraków. Odcinki są również publikowane na facebooku Małopolskiej Organizacji Turystycznej oraz na TikToku.

 

 

TP / MOT
Art. sponsorowany