fbpx
Sport

Comarch Cracovia przegrywa z Unią Oświęcim.

W 25 kolejce Polskiej Hokej Ligi Comarch Cracovia przegrała 4:2 w wyjazdowym meczu z Unią Oświęcim. Ekipa Rudolfa Rochacka zajmuje obecnie 5 miejsce w ligowej tabeli.

Początek pierwszej tercji należał do Pasów. Już w drugiej minucie Łukasz Kamiński zdobył bramkę dla gości po świetnej akcji zespołowej. Na odpowiedź Unii musieliśmy czekać aż do 13 minuty, kiedy gospodarze byli w przewadze. Na listę strzelców wpisał się były hokeista Pasów – Teddy Da Costa. Druga tercja toczyła się pod dyktando gospodarzy. 28 sekund po rozpoczęciu drugiej odsłony meczu, Andriej Themar wyprowadził Oświęcimian na prowadzenie. Cracovia atakowała nieskutecznie i zbyt łatwo traciła krążek. Na 7 minut przed końcem tercji, Łukasz Krzemień zdobył bramkę na 3:1. Przy trafieniu. Ostatnia odsłona meczu przyniosła nadzieję dla Pasów. W 9 minucie kontaktowe trafienie zaliczył Artyom Voroshilo. Teddy Da Costa pozbawił nadziei na remis dla Cracovii w 19 minucie zdobywając bramkę na 4:2. W kolejnej kolejce ekipa Rudolfa Rochacka zmierzy się z Podhalem Nowy Targ na lodowisku przy Siedleckiego.