fbpx
Kraków Sport

Będzie Strefa Kibica w Tauron Arenie Kraków na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej!

Krakowianie będą mogli połączyć siły, by wspólnie kibicować reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które już za tydzień rozpoczną się w Katarze. Tauron Arena Kraków poinformowała o utworzeniu specjalnej strefy kibica. Wstęp na mecze będzie zupełnie bezpłatny!

Jeszcze kilka dni temu miasto informowało, że nie utworzy oficjalnej strefy kibica, w której moglibyśmy podziwiać mecze Polaków i wspólnie kibicować podopiecznym Czesława Michniewicza. Z pomocą przyszła jednak Tauron Arena Kraków, która zdecydowała o utworzeniu strefy.

Strefa kibica powstanie we foyer Tauron Areny Kraków- to tu na dużym ekranie będziemy mogli podziwiać wszystkie spotkania reprezentacji Polski. Pozostałe spotkania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej będzie można oglądać w kawiarni Arena Coffe znajdującej się w małej hali Tauron Arena Kraków.

Na miejscu kibice będą mogli skorzystać również ze strefy gastronomicznej. Najważniejsza informacja jest jednak taka, że wstęp do strefy będzie zupełnie darmowy.