fbpx
Dzieje się! Kraków

Odkryj swoje możliwości na Targach Pracy i Przedsiębiorczości w TAURON Arenie Kraków!

Już jutro  (10 maja), w TAURON Arena Kraków odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Krakowie, a udział jest całkowicie bezpłatny! Targi są organizowane przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości to wydarzenie przeznaczone dla osób, które szukają pracy lub chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą. Na odwiedzających czekają aż trzy strefy tematyczne: 

Strefa wystawiennicza, w  której osoby poszukujące pracy będą miały okazję porozmawiać z przedstawicielami firm oraz skonsultują swoje dokumenty aplikacyjne z doradcami zawodowymi. 

Strefa przedsiębiorczości, w ramach której odbędą się konsultacje indywidualne z ekspertami  jednostek, takich jak Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Państwowa Inspekcja Pracy.

Strefa warsztatowa, w której przedstawiciele fundacji Kraków Miastem Startupów przeprowadzą szereg warsztatów, mających na celu podniesienie kompetencji biznesowych uczestników. Tematyka szkoleń będzie obejmowała m.in. marketing, zarządzanie projektami, pozyskiwanie partnerów oraz wystąpienia publiczne.

Na targach odbędzie się również hackathon biznesowy, skierowany do studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy będą mieli okazję rozwijać swoje kompetencje w zakresie biznesu.

Szczegółowy program warsztatów oraz harmonogram i opis całego wydarzenia znajduje się na stronie internetowej:

www.targiaktywnosci.com.pl