fbpx
Kraków Okolice

Wielicka kopalnia zaprasza w promocyjnej cenie

Krakowianie będą mieli okazje skorzystać ze zwiedzania trasy turystycznej Kopalni Soli Wieliczka w specjalnych promocyjnych cenach. Oferta ważna jest od 4 maja do 30 czerwca 2021 roku.

Cena za wejście indywidualne to jedynie 33 złote. Za 4 osobowy (rodzinny) bilet zapłacimy 100 złotych. Dzieci które nie ukończyły 4 roku życia – będą mogły zwiedzać bezpłatnie. Pula biletów promocyjnych wynosi 5000 z czego 3500 to bilety indywidualne, a 1500 przysługuje rodzinom.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji należy między 4 maja 2021, a 31 maja 2021 wysłać na mail: krakowianie.promocjatt@kopalnia.pl zgłoszenie do udziału w promocji podając rodzaj biletu na zwiedzanie (bilet promocyjny lub bilet promocyjny rodzinny) oraz proponowany dzień zwiedzania. Dodatkowo jeśli w zwiedzaniu będą uczestniczyły dzieci, które nie ukończyły 4 roku życia, również należy przekazać taką informację w mailu. Po przesłaniu zgłoszenia na podany e-mail Organizator na adres e-mail osoby zgłaszającej prześle informację dotyczącą udziału w promocji najpóźniej do 3 dni roboczych.

Pula biletów jest ograniczona. Liczy się kolejność nadsyłanych zgłoszeń! Po otrzymaniu potwierdzenia udziału w promocji i po ustaleniu terminu na zwiedzanie uczestnik promocji wykupuje bilet promocyjny w kasie kopalni przy szybie Daniłowicza, ul. Daniłowicza 10 w Wieliczce najpóźniej 30 min. przed zwiedzaniem, podając dane, na które została zrobiona rezerwacja.

Swoją promocją Kopalnia Soli symbolicznie otwiera się na turystów, szczególnie tych z gminy Kraków – którzy jeszcze nie mieli okazji podziwiać podziemnej części miasta Wieliczka.

Więcej szczegółów na stronie internetowej kopalni:
www.kopalnia.pl