fbpx
Na sygnale

Pobicie i śmierć w pustostanie bezdomnym w rejonie Mostu Grunwaldzkiego

Tragicznie zakończyła się bójka mężczyzn- najprawdopodobniej bezdomnych, do której doszło w pustostanie w rejonie Mostu Grunwaldzkiego. 48-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn, obaj usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Grozi im do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w pustostanie w rejonie Mostu Grunwaldzkiego. Policjanci otrzymali informację o odnalezieniu ciała 48-letniego mężczyzny. Szybko okazało się, że do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Rozpoczęto śledztwo i ustalono, kto w tym dniu znajdował się w pustostanie.

Po rozpytaniu świadków śledczy ustalili przebieg zdarzeń. Z ich ustaleń wynikało, że pomiędzy 48-latkiem, a jego znajomymi w tym dniu miało dojść do awantury zakończonej dotkliwym pobiciem mężczyzny. Policjanci wytypowali podejrzanych i ustalili ich miejsce przebywania. Obaj zostali zatrzymani na terenie Podgórza. Teraz 43 i 45-latek będą odpowiadali za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi im do 10 lat więzienia.