fbpx
Sport

Stefan Majewski żegna się z Cracovią. Klub będzie miał nowego dyrektora sportowego

Niezbyt długo trwała wspólna przygoda Stefana Majewskiego i nowego prezesa Cracovii. Klub poinformował o rozwiązaniu za porozumieniem stron umowy z dotychczasowym dyrektorem sportowym i wiceprezesem klubu.

Stefan Majewski należał już do drużyny Cracovii w latach 2006-2008, gdy pełnił funkcję pierwszego trenera. Obecne stanowisko zajmował od października 2021 roku. Po nowym roku, gdy wdowa po prof. Filipiaku poinformowała o wybraniu nowego prezesa Mateusza Dróżdża, utrzymywano, że Stefan Majewski pozostaje na swoich stanowiskach.

Niestety po dwóch tygodniach współpracy okazało się, że obaj panowie nie będą dłużej dbali o Cracovię i wiceprezes musi pożegnać się z klubem. Tymczasowo jego obowiązki przejmie Filip Trubalski, który będzie odpowiadał za koordynację pionu sportowego.

Pasy poinformowały, że nowy dyrektor zostanie wybrany po zatwierdzeniu struktury klubu. Szkoda tylko, że dzieje się to wszystko w okresie okna transferowego, gdzie toczą się rozmowy i negocjacje dotyczące ew. wzmocnień bądź też wypożyczeń i sprzedaży zawodników.