fbpx
Komunikacja

Ciąg dalszy remontu na alei 29 Listopada: Od jutra kolejne zmiany w organizacji ruchu

Kierowcy i piesi będą musieli przygotować się na kolejne zmiany organizacji ruchu na odcinku od ul. Powstańców do ul. ks. Meiera z powodu kontynuacji robót bitumicznych na rozbudowywanej alei 29 Listopada.

Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywać od jutra (21 listopada) od godziny 5:00 rano. Ruch pojazdów na odcinku od ul. Powstańców do ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej zostanie przekierowany na stronę zachodnią. Jednocześnie informujemy, że ul. Rybianka pozostanie zamknięta dla ruchu kołowego.

W związku z wprowadzeniem tej tymczasowej organizacji ruchu, kierowcy będą mieć możliwość korzystania z ul. Siewnej, która stanie się jednym z alternatywnych szlaków komunikacyjnych.

Ruch pieszy na odcinku od ul. Powstańców do wiaduktu kolejowego LK95 będzie odbywał się po obu stronach drogi. Warto zaznaczyć, że pod wiaduktem kolejowym LK95 ruch pieszych odbywać się będzie po stronie zachodniej.

Zalecamy wszystkim uczestnikom ruchu, zarówno kierowcom, jak i pieszym, zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie znaków drogowych. Policja oraz służby porządkowe będą monitorować sytuację, aby zapewnić płynność ruchu oraz bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.