fbpx
Sport

Polska pewnie pokonuje Francję w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata!

Polskie piłkarski futsalowe pokonały reprezentację Francji w meczu towarzyskim, który był rozgrywany na hali krakowskiej AWF. Polki nie dały rywalkom najmniejszych szans, pokonując je aż 6:0.

Polki już w 3. minucie spotkała, objęły prowadzenie i zaczęły budować swoją przewagę dzięki Agacie Sobkowicz, która zdobyła pierwszą bramkę. To otworzyło worek z bramkami, które zaczęły padać co kilka minut!

Obie drużyny podeszły do spotkania bardzo poważnie, bo to jeden z elementów przygotowań do kwalifikacji do pierwszych, historycznych Mistrzostw Świata w Futsalu Kobiet, które zostaną rozegrane na Filipinach.

W październiku Polki czeka mecz z Kazachstanem i Holandią. Zwycięskie drużyny trafią do kolejnego etapu rozgrywek, gdzie zmierzą się z Hiszpanią i Portugalią. Dziś w Krakowie odbędzie się rewanż między Polską i Francją. Ponownie piłkarski zagrają w hali AWF w Krakowie, a początek spotkania zaplanowano na godz. 18.00.