fbpx
Sport

Porażka Comarch Cracovii w meczu z liderem Polskiej Hokej Ligi.

Nie tak dawno temu pisaliśmy o ogromnym sukcesie drużyny Pasów w Pucharze Kontynentalnym. Dziś ekipie trenera Rudolfa Rochacka przyszło zmierzyć się z w ligowym pojedynku z GKSem Katowice. Zespół ze Śląska prowadzi w tabeli i jest zdecydowanym faworytem. Czy zmęczeni po weekendzie zmagań w PK, hokeiści z Krakowa odpuścili potyczkę z liderem?

Krakowianie rozpoczęli mecz od straty trzech bramek. Na listę strzelców jeszcze w pierwszej tercji, wpisali się Wronka, Pasiut i Krężołek. Druga tercja nie przyniosła bramek obu zespołom. Hokeiści Comarch Cracovii wzięli się za odrabianie strat dopiero w ostatniej części gry. Grając w przewadzę, pierwszą bramkę dla Pasów zdobył Bodrov. Parę minut później, bohater triumfu w Pucharze Kontynentalnym, Ivan Yatsenko trafia i daje gospodarzom nadzieję na końcowe zwycięstwo. Niestety to nie Cracovia ustaliła wynik meczu. Patryk Wronka punktuje po raz drugi i daje swojej drużynie zwycięstwo 2:4. W następnej kolejce, trener Rudolf Rochacek ma przed sobą starcie z KH Energą Toruń.