fbpx
Małopolska

Karmen Poszukiwana! Dwuletni kucyk zniknął z posesji

Mieszkańcy Wieliczki i policja poszukują Karmen. Dwuletni kucyk znajdował się na prywatnej posesji przy ul. Wygoda. Do uprowadzenia doszło w poniedziałek około godz. 6.45 – podaje właściciela zaginionego kucyka i prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Opis zdarzenia pojawił się na Facebook’u i szybko przyniósł nowe informacje na temat zaginionej Karmen. Okazuje się, że mężczyzna o blond włosach, mierzący około 170-180 cm był widziany około godz. 7 wraz z kucykiem na ul. Potrzask, a następnie na moście wiodącym nad autostradą A4.

– Dziś jadąc do pracy, widzieliśmy to, kucyk się gościowi wyrywał, szli poboczem, konik nie chciał z nim iść, zablokowali ruch, nie miałam pojęcia, że ktoś go kradnie, myślałam, że komuś uciekł i próbuje go łapać – skomentowała jedna z internautek.

Poszukiwany był ubrany w czerwone spodnie, beżową kurtkę i miał czarne, sportowe buty. Sprawa została zgłoszona na policję, ale właściciele proszą o kontakt wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje pomocne w namierzeniu sprawcy i odzyskaniu kucyka.