fbpx
Sport

Wieczysta Kraków z kolejnymi ekstraklasowymi transferami i nadziejami

fot. Wieczysta Kraków

Wieczysta Kraków nie zwalnia transferowego tempa i ogłosiła właśnie pozyskanie kolejnego zawodnika- to Michał Feliks, który w ostatnim sezonie reprezentował ekstraklasowy Ruch Chorzów, z którym wcześniej awansował z I ligi. Wieczysta nie ukrywa, że transfer ma sprawić, że drużyna Sławomira Peszki szybko przeskoczy kolejny szczebel rozgrywek, zbliżając się do upragnionej PKO Ekstraklasy.

To nie jedyny głośny transfer Wieczystej w ostatnich dniach. Ostatnio klub z Krakowa ogłosił również pozyskanie Lisandro Semedo, który występował w Radomiaku Radom. Obaj zawodnicy posiadają nie tylko doświadczenie, ale też powinni wnieść nową jakość do gry zespołu, który w ostatnim sezonie zapewnił sobie awans do II ligi.

Wieczysta Kraków, to niewątpliwie jeden z ciekawszych piłkarskich projektów w Polsce, który rok rocznie zaskakuje. Grając na najniższych szczeblach rozgrywek, wciąż jest o nim głośno, gdyż do zespołu co rusz dołączają głośne nazwiska i zawodnicy, którzy w przeszłości reprezentowali nie tylko kluby PKO Ekstraklasy, ale również zagraniczne drużyny.