fbpx
Kraków

Atrakcyjne mieszkania w centrum Krakowa na sprzedaż!

fot. Tomasz Mikołajczyk z Pixabay

Kraków pozbywa się lokali. Na sprzedaż mieszkania w centrum miasta!

Kraków szuka chętnych na mieszkania w samym sercu miasta i w Nowej Hucie. Na sprzedaż idą niewielkie 18-metrowe lokale, jak i ogromne 150-metrowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Pierwsze przetargi odbędą się jeszcze w tym miesiącu, a ceny wywoławcze zaczynają się od 143 tys. złotych.

Pierwszy przetarg organizowany przez miasto odbędzie się już 22 kwietnia i będzie dotyczył mieszkania przy ul. Dietla 62. Lokal ma zaledwie nieco ponad 18 mkw. a jego cena wywoławcza do 172 tys. złotych. Kupiec zyska pokój o powierzchni 12 mkw., kuchnię o powierzchni 5 mkw. oraz łazienkę o powierzchni zaledwie 0,95 mkw. Do mieszkania znajdującego się w zabytkowej XIX wiecznej kamienicy przynależy również piwnica. Mieszkanie jest przeznaczone do remontu.

Na liście lokali proponowanych przez miasto znajdują się jednak także zdecydowanie większe metraże. Największe z mieszkań wystawionych na sprzedaż ma aż 145,77 mkw. i znajduje się przy al. Krasińskiego 4. Lokal ma aż pięć pokoi i znajduje się na pierwszym piętrze a jego cena wywoławcza to bagatela 1 mln 124 tys. złotych. Ta propozycja będzie dostępna na przetargu zaplanowanym na 1 czerwca.

Wszystkie informacje dotyczące lokali przeznaczonych na sprzedaż, procedury przetargowej, terminów oraz cen wywoławczych można znaleźć na stronie www.bip.krakow.pl